دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳
امام جمعه اهل سنت میرجاوه؛
حضور حداکثری در انتخابات نشانه قدرت ایران قوی است/نه به قهر با صندوق رای
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای، متضمن اقتدار و امنیت کشور است.
به گزارش عصرهامون مولوی عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: از ابتدای انقلاب تا به حال دشمنان در همه انتخابات ها همچون سال های گذشته سعی و تلاششان بر این بوده که به یک نحوی حضور ملت ایران را در این امر مهم کم رنگ جلوه بدهند تا اینکه آمار و ارقامی که مد نظرشان است را بازتاب کنند.

وی افزود: دشمنان به دنبال این هستند که از عدم حضور مردم پای صندوق های رای سو استفاده کنند و به این وسيله به نیات شوم خود برسند و در رسانه ها اعلام کنند که حضور ایرانیان پای صندوق های رأی پایین بوده است.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: در کشور اسلامی ما اسلام، قرآن، حاکمِ دستورات دینی است و مردم ما به این باور و یقین رسیدند که هرگز دشمنان خودشان را خوشحال نمی کنند و به کوری چشم آنان هم که شده پای صندوق های رأی حضور حداکثری خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: سخنرانی مقام معظم رهبری در شروع قرن جدید، بسیار اصولی، کلیدی و حیاتی و دارای محتوا امید آفرینی، نشاط دینی و افق بسیار درخشنده و تابناکی از نظام جمهوری اسلامی و از ابتکارات، خلاقیت ها در بحث هسته ای، پزشکی، مهندسی، دکتری بود که بسیاری از این موارد در حال محقق شدن هستند.

وی با اشاره به این که وظیفه حاکمیت در قبال حفظ مردم سالاری دینی، میدان دادن به مشارکت حداکثری و حضور آنان در صحنه است، تصریح کرد: بنابراین به تبعیت از رهبری بر تمامی نهادهای سیاسی و دخیل در فرآیند برگزاری انتخابات فرض بوده که اسباب مشارکت حداکثری را فراهم آورند و سهم و نقش خود در صیانت از مردم‌سالاری دینی را به احسن وجه ادا کنند.

مولوی ریگیان پور توطئه های جهان استکبار برای براندازی نظام جمهوری اسلامی و فروپاشی اقتصادی در کشور از طریق فشار حداکثری و هدف گذاری برای ناراضی کردن مردم و به خیابان کشاندن آن ها را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: اگر مردم در برابر فشارهای حداکثری و تحریم های ظالمانه دنیای استکبار مقاومت نمی کردند و نجابت به خرج نمی دادن، تاب‌آوری نظام اسلامی در برابر فشار حداکثری اتفاق نمی‌افتاد. 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۵۸


ارسال