دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جانشین ستاد انتخابات شهرستان چابهار:
اجرای قانون مهمترین وظیفه نمایندگان فرماندار در حوزه‌های انتخابیه است
 
کوروش محمدی گفت: رعایت اصل بی‌طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رای مردم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند مهمترین وظیفه نمایندگان فرماندار در حوزه‌های انتخابیه است.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، کوروش محمدی؛ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جانشین ستاد انتخابات شهرستان چابهار در جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرمانداری در انتخابات بیان کرد: ‌تعامل حداکثری با دیگر اعضاء حاضر در شعب اخذ رای، تا‌ فرایند انتخابات درفضایی آرام و بارعایت اصل امانتداری برگزار شود.
 
وی با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار افزود: مهم ترین مسئولیت در هر صندوق با نمایندگان فرماندار است و این نمایندگان باید با حساسیت بالا و بدور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود جامه عمل بپوشانند.
 
معاون سیاسی فرمانداری چابهار تصریح کرد: تشریح مسئولیت و اقدامات نمایندگان فرماندار در کتابچه ویژه انتخابات ذکر شده است و از همه نمایندگان فرماندار درخواست دارم این کتابچه را با دقت مطالعه نمایند تا در روز اخذ رای مشکلی برای شعب پیش نیاید.
 
وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات، مدیریت و دقت می خواهد گفت: هماهنگی در شعب اخذ رأی بر عهده نماینده فرماندار است و هر مشکلی پیش بیاید به نماینده فرماندار ارجاع می شود و لذا باید با تدبیر عمل کرد و احساسی تصمیم گرفتن جایگاهی ندارد.
 
محمدی ادامه داد: نمایندگان فرماندار باید ارتباط و تعامل خوبی با سرناظرین و بازرسین داشته و براساس خط سیرمسیر مشخص شده در روز انتخابات و با نگاهی بی طرفانه و مدیریت عادلانه کارنامه درخشانی از خود برجا بزارند.
 
وی افزود: اصل، حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات است و انتخاب مردم برای همه قابل قبول است و وظیفه ما این است که رای مردم را در پایان انتخابات بدون هیچ کم و کاستی تقدیم آنان کنیم.

معاون سیاسی فرمانداری چابهار خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اصولی را که باید ‌در فرصت باقی مانده تا روز انتخابات مد نظر قرار دهند،‌مطالعه مجدد کتابچه قانون انتخابات و جزوات آموزشی به منظور تسلط کامل به قوانین، مقررات و شرح وظایف است.
 
در پایان با قرار دادن دستگاه احراز هویت و یک صندوق ویژه اخذ رای همه مراحل چیدمان عوامل اجرایی و اقدامات مورد نیاز در روز اخذ رای برای نمایندگان فرماندار به صورت علنی آموزش داده شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۵۹


ارسال