دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵
معاون استاندار و فرماندار ویژه خبر داد؛
141شعبه اخذ رای در شهرستان ایرانشهر /تیم های نظارت مرکز بهداشت بر رعایت پروتکل ها نظارت می کنند
 
علی شعبانی گفت: 141 شعبه اخذ رای در شهرستان ایرانشهر فعالیت دارند که از این تعداد 67 شعبه شهری و 74 شعبه مربوط به روستاهاست.
  به گزارش عصرهامون، علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: تعداد کل شعب اخذ رای در شهرستان  141 شعبه بوده که از این تعداد 67 شعبه مربوط به شهری که از این تعداد 62 شعبه در شهر ایرانشهر و 5 شعبه در بزمان برنامه ریزی شده است.

وی افزود: از مجموع کل شعب اخذ رای 74 شعبه مختص بخش روستایی بوده که تعداد 42 شعبه مرکزی و 15 شعبه دامن و 17 شعبه در بزمان برنامه ریزی شده است.

فرماندار ایرانشهر تصریح کرد: تعداد 98 صندوق اخذ رای ثابت و تعداد 43 شعبه به صورت سیار برنامه ریزی شده است.

وی اضافه کرد: از مجموع شعبه های ثابت اخذ رای 60 شعبه در ایرانشهر و 28 شعبه ثابت روستایی در بخش مرکزی و 3شعبه ثابت مربوط به دامن و 7 شعبه ثابت در بزمان پیش بینی شدند.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع شعبه های سیار اخذ رای 14 شعبه بخش مرکزی، 12 شعبه دامن، 17شعبه بزمان را شامل می شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: در زمینه بیماری کرونا کلیه تدابیر و تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی هم برای دست اندرکاران انتخابات و اعضای سر صندوق های رای و رای دهندگان پیش بینی شده است.

شعبانی گفت: بسته های بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی کننده در اختیار تمام شعب اخذ رای قرار داده خواهد شد و امسال برای رعایت موازین بهداشتی از اثرانگشت و مهر استفاده نمی شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر بیان کرد: تیم های بهداشتی مرکز بهداشت به صورت حضوری و سیار مسائل مراقبتی در راستای بیماری کرونا را مورد نظارت قرار خواهند داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۸۱


ارسال