دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۰
کارشناس امور مذهبی شهرستان چابهار:
با انتخاب درست شخص لایقی در رأس قوه مجریه قرار دهیم/ حضور مردم در انتخابات سبب خنثی شدن اهداف دشمنان می‌شود
 
حجت الاسلام پایدار حسینی گفت: حضور آگاهانه و پرشور مردم در انتخابات موجب خنثی شدن اهداف دشمنان می‌شود.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام پایدار حسینی؛ کارشناس مذهبی و فرهنگی شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: حضور حداکثری در انتخابات نوعی مهر تایید مردم بر نظام، تعیین سرنوشت کشور و دخالت در امور کشوری، افزایش قدرت بازدارندگی کشور و باعث بالا رفتن سطح امنیت می شود.
 
وی افزود: اگر حضور فعال در انتخابات و انتخاب مناسب داشته باشیم زمینه سازی ظهور امام زمان عج انجام خواهد شد و طبعا وقتی شخص لایقی در رأس قوه مجریه قرار بگیرد کشور را از ورطه مهلکات نجات داده و زمینه ظهور حضرت را فراهم می کند.
 
این کارشناس مذهبی تصریح کرد: دشمن به دنبال تضعیف جبهه انقلاب و از بین بردن عناصر قدرت در نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد و حضور مردم دقیقا عکس این هدف دشمن را در پی دارد.
 
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با وجود همه تحریم ها و مشکلات داخلی و خارجی خود در طول چهل سال به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده و این مطلب بیان گوی این مهم است که می توان با همه مشکلات به خدا توکل کرد و کمر همت بست و از سد مشکلات داخلی و خارجی عبور کرد.
 
حجت الاسلام حسینی گفت: یکی از اصلی ترین عوامل، عملکرد قوی مسئولین دولتهای قبل است که مردم را به مشارکت حداکثری تشویق می کند وقتی دولتی که بر سرکار است در سرتاسر زمان تصدی اش دروغ  موج می زند وقتی فساد مالی زیادی و کلانی در پرونده اعمالش ثبت و ضبط می شود مردم نسبت به اصل حضور در انتخابات سست شده و تصمیم به عدم حضور می گیرند ولی وقتی همت بالای مسئولین را در رفع مشکلات جامعه داخلی و بین المللی شاهد باشند موجب می شود که در راه این اعتلا، همت بگمارند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۸۵


ارسال