دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰
مسئول بنیاد مهدویت شهرستان چابهار:
حضور پر رنگ مردم در انتخابات برگرفته از اعتقاد اندیشه ملی و مذهبی ما است
 
غلام رضا آرامش گفت: حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی و حق قانونی هر شخص و برگرفته از اعتقاد، باور و اندیشه ملی و مذهبی ما است.
به گزارش عصرهامون، غلام رضا آرامش؛ مسئول بنیاد مهدویت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: انتخابات مایه آبروی نظام است و حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب پشتوانه انقلاب و مردم سالاری دینی می شود.
 
وی افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات باعث مستحکم شدن پایه های نظام و موجب بیمه و تضمین نظام و باعث اقتدار نظام است.
 
مسئول بنیاد مهدویت چابهار با اشاره به اینکه حضور مردم باعث نقش برآب شدن توطئه های دشمنان می شود تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث می شود که نقشه های دشمنان انقلاب، نقش بر آب شود چرا که خود را مقابل یک ملت می بینند.
 
وی ادامه داد: حضور اکثریت مردم در انتخابات موجب دلگرمی ملت های آزاده همچون یمن، بحرین، فلسطین و خود باوری سایر ملت های منطقه است.
 
آرامش با اشاره به اینکه حضور مردم با توجه به مشکلات که وجود دارد و تبلیغات منفی دشمن علیه نظام باز هم پرشور برگزار می شود اذعان کرد: یکسری دلایل هم وجود دارد که این حضور توسط مردم پررنگ تر شود؛ عدم تخریب کاندیداهای علیه یکدیگر، کاندیداها وعده هایی را بدن که در چارچوب قانون اساسی باشد، کاندیداها صداقت در گفتار داشته باشند، کاندیداها راهکارهایی برای رفع معضلات موجود جامعه ارائه کنند.
 
وی گفت: و هر کدام از ما شهروندان باید ضمن شرکت در انتخابات سایر مردم را هم به این امر دعوت کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه حضور پر رنگ مردم برگرفته از اعتقاد، باور و اندیشه ملی و مذهبی ما است افزود: حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی و حق قانونی هر شخص است.
 
مسئول بنیاد مهدویت چابهار خاطرنشان کرد: توصیه ما این است که باید به سرنوشت کشورمان با انتخاب صحیح رقم بزنیم چرا که سرنوشت هیچ قومی تغییر نمی کند مگر اینکه خود آن قوم بخواهند، پس اگر میخواهیم وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور بهتر بشود باید ضمن حضور انتخاب صحیح و اصلح را انجام دهیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۸۶


ارسال