دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور؛
رئیس جمهور اصلح با مشارکت حداکثری انتخاب می شود
 
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا سجادی گفت: با توکل بر خدا فرد اصلح را با مشارکت حداکثری انتخاب می‌کنیم.
به گزارش عصرهامون حجت الاسلام والمسلمین سجادی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: باید در جهت حضور حداکثری پای صندوق ها تلاش کنیم و وظیفه شرعی و ملی داریم که تا آخرین ساعات روز رای‌گیری کسانی را که ناامید هستند و تمایلی به شرکت ندارند را آگاه کنیم که در پای صندوق های رای حاضر شوند و در تصمیم‌گیری آینده کشور خود سهیم باشند.

وی به انتخاب فرد اصلح اشاره کرد و افزود: همان طوری که مشارکت در انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است، انتخاب فرد اصلح نیز اهمیت به سزایی دارد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور تصریح کرد: فرد اصلح را با مشارکت حداکثری انتخاب کنیم، چون رئیس جمهوری که در مشارکت بالا انتخاب شود در سطح بین المللی و ملی از قدرت بالایی برخوردار است.

وی اضافه کرد: با توجه به گمانه‌ زنی برخی مبنی بر احتمال مشارکت پایین ولیکن در نظر داشته باشیم که در اوج مشکلات ممکن است فرصت‌های خوبی به دست آید و طبق فرمایش شهید حاج قاسم سلیمانی در سخت‌ ترین بحران ها بیشترین فرصت هایی به وجود می آید.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی بیان کرد: همه ما باید در این حماسه بزرگ انتخابات، پازل و تاثیرگذاری بزرگ کشوری، بلکه جهانی سهمی داشته باشیم و استکبار جهانی را به چالش بکشیم و با پیروی از ماموریتی که رهبری معظم انقلاب جهت تلاش برای حضور حداکثری بر عهده همه ما قرار دادند در پیشگاه خداوند متعال و امام زمان (عج) سربلند باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۸۸


ارسال