يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ,19 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸
معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ایرانشهر؛
هر یک رای تیری بر قلب دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است
 
احمدرضا هاشمزهی گفت: هر یک رای تیری بر قلب دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده بوده مردم با حضور حداکثری دشمنان را در رسیدن به اهداف شان ناامید و مأیوس کنند.
به گزارش عصرهامون احمد رضا هاشمزهی، معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: امروز بیست و هشتم خرداد ماه است و همه ما با توجه به وظیفه شرعی و معنوی که داریم پای صندوق های رای آمده ایم و این را با ضرس قاطع و با اعتقاد قلبی اعلام می‌کنیم که هر یک رای ما تیری بوده بر قلب و چشم دشمنانی که اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را نمی‌خواهند و چشم دیدن آن را ندارند.
وی افزود: ما به پیام و اندیشه‌های مقام عظمای ولایت که فرمودند: وظیفه همه آحاد مردم این است که به پای صندوق های رای بیایند و حضور حداکثری را داشته باشند و این که در جایی دیگر ایشان گفتند همانطور که برای نماز باید اول وقت آن را ادا کنیم، برای رای دادن نیز باید سعی کنیم که اول وقت و ساعت های اولیه این کار را انجام بدهیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: رای دادن خود را نباید به ساعت‌های پایانی موکول کرد و همان طور که مردم ایرانشهر همه مردمان ولایت مداری و پیرو خط رهبری هستند حضور حداکثری خود را در این انتخاب رقم خواهند زد.
وی اضافه کرد: به حول و قوه الهی با حضور و مشارکت حداکثری مردم دشمنان نظام مایوس و ناامید خواهند شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۰۱۳


ارسال