سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳
فرماندار نیمروز:
رئیسی بیشترین آرای نیمروز را به خود اختصاص داد/ مشارکت ۸۶ درصدی نیمروزی ها در انتخابات
 
محمدعلی قهرمانی گفت: با پایان یافتن شمارش آرا در نیمروز ابراهیم رئیسی بالاترین میزان رای را به خود اختصاص داد و پنج عضو شورای شهر ادیمی نیز مشخص شدند.
محمدعلی قهرمانی، فرماندار نیمروز در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: شمارش آرای انتخابات ۱۴۰۰ ساعتی پیش در نیمروز به اتمام رسید که در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی با ۲۰ هزار و نهصد و سه  رأی ماخوذه پیشتاز این میدان شد و محسن رضایی  ۲ هزار و پانصد و پنجاه و دو، عبدالناصر همتی  با هفتصد و پنجاه و نه رأی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی سیصد و پنجاه و پنج رأی را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: در انتخابات شورای شهر نیز از میان کاندیداها، کریم سارانی هزار و هشتاد و یک رای، محمد گلستانه لکزی ۹۷۰ رای، عباس جهانی ۹۵۹ رای، محمد کشتگر ۸۳۷ رای و علیرضا پودینه ۷۳۳ رای به دست آوردند و به عنوان پنج عضو شورای شهر ادیمی انتخاب شدند.

این مقام مسئول تصریح کرد: واجدین شرایط شرکت در انتخابات در شهرستان نیمروز ۳۰ هزار و هفتصد و پنجاه و یک نفر بودند که از این تعداد ۲۶ هزار و چهارصد و هفتاد و هفت نفر در انتخابات حضور یافتند و تنها چهار هزار و سیصد و چهار نفر شرکت نکردند.

فرماندار نیمروز با بیان اینکه در انتخابات دوم اسفند ۹۸، شهرستان نیمروز با مشارکت ۷۶ درصدی رتبه اول سیستان و دوم استان را از حیث بالاترین میزان مشارکت به خود اختصاص داد که با کمال مسرت این میزان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰به ۸۶ درصد افزایش یافت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۰۶۸


ارسال