يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ,25 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
برخورد قاطع پلیس با متخلفان در سیستان و بلوچستان/از نقره داغ محتکر اقتصادی تا آزادی گروگان و دستگیری قاتل
 
احمد طاهری گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قصرقند پرونده قتل جوان 26 ساله قصر قندی پس از 5 سال ابهام رمز گشایی و قاتل شناسایی و دستگیر شد.
احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: در راستای طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز ،حمایت از تولید کنندگان داخلی و برخورد با محتکران اقتصادی، با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی استان در بازرسی از یک انبار در شهر زاهدان مقدار 170 تن برنج احتکار شده به ارزش 51 میلیارد ریال کشف شد.

وی افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

طاهری همچنین با اشاره به پرونده قتل جوان 26 ساله قصرقندی، گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قصرقند پرونده قتل جوان 26 ساله قصر قندی پس از 5 سال ابهام رمز گشایی و قاتل شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: متهم که ازاقوام مقتول است 5 سال قبل به دلیل اختلافات شخصی با ضربات چاقو این جوان را به قتل رسانده و هیچ گونه سرنخی نیز از خود بجای نگذاشته بود که در نهایت با تلاش و شگردهای خاص  پلیسی قاتل شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر کودک 3 ساله اصفهانی که چند روز قبل توسط گروگانگیران از شهرستان نجف آباد اصفهان ربوده و به یکی از روستاهای حومه شهرستان سرباز منتقل شده بود در کمتر از 72 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

وی تصریح کرد: با توجه به شناسایی آدم ربایان تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۱۱۳


ارسال