سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸
اسماعیلی:
آقای رئیسی برای اصلاح سیستم اداری با کسی تعارف ندارد/ مجلس در کنار دولت است
 
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی دست اندرکاران و حلقه های نزدیک به آنها در سیستم اجرایی کشور مشکلات مالی دارند اما آقای رئیسی نشان داده است که با هیچ کس برای اصلاح این سیستم تعارف ندارد.
به گزارش عصرهامون «مهدی اسماعیلی»، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه آقای رئیسی توانست اعتماد مردم و جناح های مختلف سیاسی را جلب کند گفت: این اعتماد یک شبه به وجود نیامده است و حاصل جدیت وی در فساد ستیزی، کارآمدی و صداقت است.
وی با اشاره به اینکه آقای رئیسی در زمان مسئولیت خود به عنوان رئیس قوه قضائیه بسیار فراتر از انتظار در امر حمایت از تولید داخل و رفع موانع تولید و نیز مبارزه با فساد ظاهر شد افزود: برخورد بدون تعارف منتخب مردم در مبارزه با دانه مفسدان اقتصادی دانه درشت از یک سو و مدیریت میدانی برای راه اندازی دوباره کارخانه های تعطیل شده باعث جلب اعتماد مردم شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معیشت و اقتصاد مردم در طول سالهای اخیر به دلیل مدیریت ناکارآمد دچار آسیب جدی شده است گفت: مردم به اراده و تلاش آقای رئیسی برای حل مشکلات امید دارند، مدت هاست صدای جوانان از سوی مدیران اجرایی و دولت شنیده نشده است اما با اقبالی که از سوی مردم در این انتخابات به آقای رئیسی نشان داده شد می توان فهمید که مردم به فکر تغییر به نفع کشور و آینده فرزندانشان هستند.
اسماعیلی با اشاره به اینکه دولت آینده باید سیاست های اقتصادی را به ثبات برساند تصریح کرد: اینکه هر روز شاهد بالا و پایین شدن قیمت اقلام اساسی زندگی مردم باشیم نشان از بی تدبیری و ناکارآمدی است و هیچ ارتباطی به تحریم ها ندارد اما مردم می خواهند دولت آینده بهانه تحریم را برای همیشه از سیستم مدیریتی کشور حذف کرده و با اتکا به توان داخل معیشت  و زندگی مردم را سامان دهد.
نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه متاسفانه یکی دیگر از مشکلاتی که دولت آینده با آن مواجه است مشکلات سیستم اجرایی و اداری است گفت: برخی دست اندرکاران و حلقه های نزدیک به آنها در سیستم اجرایی کشور مشکلات مالی دارند اما آقای رئیسی نشان داده است که با هیچ کس برای اصلاح این سیستم تعارف ندارد.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: مجلس به عنوان نظاره گر قوه مجریه ضمن حفظ استقلال این قوه با تمام قدرت در کنار دولت خواهد بود تا مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم برطرف شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۱۲۰


ارسال