سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳
خط کشی ۴۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان
 
سرپرست اداره ایمنی، ترافیک و حریم راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از خط کشی ۴۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شمال این استان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش عصرهامون، امین سنچولی اظهار داشت: همکاران ما به منظور افزایش ایمنی محورها، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بخصوص در شب با دید محدود و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح محورهای این استان در دستور کار خود قرار داده اند بطوری که در سه ماهه نخست امسال خط کشی ۴۰۰ کیلومتر از راههای تحت پوشش اداره کل اجرایی شد.

وی از نصب ۷۴۰ عدد انواع علائم ایمنی در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان در سه ماهه سال جاری خبر داد و افزود: علائم نصب شده این مدت شامل تابلوهای ایمنی، اخباری، انتظامی و مسیرنما بوده است.

سرپرست اداره ایمنی، ترافیک و حریم راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان افزود: همچنین به منظور افزایش ایمنی تردد کابران جاده ای در این مدت ساخت ۱۱۵ پایه تابلو و چراغ چشمک زن و ۸۰ متر مربع تابلو اطلاعاتی و کیلومتر شمار و همچنین نصب ۱۰۶ فلش سولار و تعمیر چراغ چشمک زن انجام شد.

سنچولی در پایان خاطر نشان کرد: حوادث جاده‌ای همواره یکی از دغدغه‌های نگران‌کننده در استان سیستان و بلوچستان بوده که امیدواریم با ارتقای ضریب ایمنی راه‌ها شاهد کاهش جدی تلفات و خسارات رانندگی باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۱۷۲


ارسال