دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳
مدیرعامل توزیع برق سیستان و بلوچستان خبر داد؛
جمع ‌آوری ۴۵ دستگاه ماینر غیرمجاز در سیستان و بلوچستان
 
خلیل عوض زاده گفت: نیروهای عملیاتی این شرکت طی یک اقدام سراسری و همزمان به تعدادی اشتراک مسکونی، تجاری و صنعتی از پیش شناسایی شده در زابل، زاهدان، ایرانشهر، کنارک، راسک، سرباز و خاش مراجعه و با همکاری عوامل قضایی و انتظامی، اقدام به کشف و جمع آوری ۴۵ دستگاه ماینر غیرمجاز کردند.
خلیل عوض زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: نیروهای عملیاتی این شرکت طی یک اقدام سراسری و همزمان به تعدادی اشتراک مسکونی، تجاری و صنعتی از پیش شناسایی شده در زابل، زاهدان، ایرانشهر، کنارک، راسک، سرباز و خاش مراجعه و با همکاری عوامل قضایی و انتظامی، اقدام به کشف و جمع آوری ۴۵ دستگاه ماینر غیرمجاز کردند.
 
وی با بیان اینکه اجرای این مانور در راستای طرح‌های قبلی و در خصوص مبارزه با فعالیت‌های غیرقانونی مراکز استخراج ارز دیجیتال بوده است اظهار کرد: با توجه به میزان بالای برق مصرفی ماینرها و در راستای تأمین برق پایدار  مشترکین مسکونی و مراکز درمانی، هیچ گونه اغماضی در خصوص فعالیت‌های غیرمجاز مراکز ارز دیجیتال از سوی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان صورت نخواهد گرفت.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شناسایی این تعداد مرکز رمز ارز از طریق گزارش‌های مردمی انجام شده است، گفت: عموم هم استانی ها می ‌توانند اطلاعات خود درباره استفاده غیرمجاز از برق، برای استخراج رمز ارز را در سامانه "سمات" یا تماس با دفتر حراست شرکت توزیع برق استان به شماره ۳۱۱۳۷۱۰۴ و یا سامانه ۱۲۱ ثبت کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اطلاعات هموطنانی که گزارش مراکز استخراج غیرمجاز رمز ارز را اعلام می کنند، کاملا محرمانه است افزود: در صورت معرفی و کشف این مراکز، افراد می توانند تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش طبق دستورالعمل بهره مند شوند.

انتهای پیام/ 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۱۷۷


ارسال