پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲
مدیر انجمن کوتاه قامتان سیستان و بلوچستان:
کوتاه قامتان هم برای مقابله با کرونا دست به کار شدند/ توزیع حدود هزار بسته ماسک بهداشتی در میان حاشیه نشینان زاهدان
 
مریم نادری گفت: با همکاری یکی از خیران همیشه همراه انجمن کوتاه قامتان سیستان و بلوچستان حدود هزار بسته ماسک بهداشتی برای توزیع در میان مردم حاشیه شهر زاهدان توسط بانوان این انجمن بسته بندی شد.
مریم نادری، مدیر انجمن کوتاه قامتان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در روزهای اخیر که استان گرفتار بحران کروناست و این بیماری بیش از گذشته در حال ابتلای مردم و افزایش تعداد مرگ و میرهاست، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و زند ماسک بیش از گذشته توصیه می شود.

وی اظهار کرد: بر این اساس بانوان کوتاه قامت سیستان و بلوچستان نیز در کنار دیگر مردم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا وارد عمل شدند و اگرچه خود دارای مشکلات جسمی هستند اما در تهیه و بسته بندی ماسک ‌برای حاشیه نشینان شهرهای خود اقدام به کمک کردند تا این عزیزان کمتر در معرض خطر قرار گیرند.

این مقام مسئول ادامه داد: متاسفانه در استان عده زیادی از مردم به دلیل مشکلات معیشتی توان خرید ماسک ندارند و گاهی افراد از یک ماسک بیش از یک ماه استفاده می کنند که فایده ای ندارد و نمی تواند از آن ها در مقابل ویروس کرونا محافظت کند.

مدیر انجمن کوتاه قامتان سیستان و بلوچستان گفت: بر این اساس با همکاری یکی از خیران همیشه همراه انجمن کوتاه قامتان سیستان و بلوچستان حدود هزار بسته ماسک بهداشتی برای توزیع در میان مردم حاشیه شهر زاهدان توسط بانوان این انجمن بسته بندی شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۵۴۹


ارسال