شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶
مدیر کل راهداری خبر داد؛
تردد بیش از 7 میلیون وسائط نقلیه در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد از تردد بیش از 7 میلیون وسائط نقلیه در محورهای مواصلاتی شمال سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان بیان کرد: هفت میلیون و236 هزارو260 تردد وسائط نقلیه در سه ماهه نخست سالجاری در محورهای مواصلاتی شمال این استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل با پنج میلیون و 460 هزارو587 تردد رشد33 درصدی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه تردد وسائط نقلیه در این مدت افزایش داشته از شهروندان درخواست کرد در ایام تعطیلات تابستان نیز با ماندن در منازل، به حفظ سلامت جمعی و مبارزه با همه گیری بیماری، دلتا کرونا کمک کنند.

این مقام مسئول افزود: براساس آمار دريافتي از 38 دستگاه تردد شمارآنلاين نصب شده در محورهای مواصلاتی شمال استان، بیشترین تردد وسائط نقلیه این مدت در محورهای زابل – هیرمند، هیرمند –زابل و خاش - زاهدان گزارش شده است.

وی گفت: ساعات اوج تردد در پرترددترین محورهای شمال استان طی مدت فوق در محور زابل , هیرمند بین ساعات 7-8 ، هیرمند – زابل بین ساعات 15-16 و خاش – زاهدان بین ساعات 19-20 بوده است.

کرد با بیان اینکه گشت های نظارتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این برهه در کنار ستاد پیشگیری از کرونا برای حفظ سلامت هموطنان گرامی مشغول فعالیت است، خاطر نشان کرد: تلفن گویای ۱۴۱، درگاه اینترنتی  141.ir و نرم افزار موبایلی 141 به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۶۴۹


ارسال