شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
به دنبال انتشار ویدئویی با عنوان "برخورد مردم زابل با رئیس اداره برق" در فضای مجازی، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، ارتباط کلیپ با این استان را تکذیب کرد.
به گزارش عصرهامون، به دنبال انتشار ویدئویی با عنوان "برخورد مردم زابل با رئیس اداره برق" در فضای مجازی، دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان ضمن تکذیب ارتباط این کلیپ با این استان توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارائه داد.

بر پایه این خبر، همانطور که از معماری، زبان و گویش کلیپ مورد ادعا برمی‌آید، این کلیپ مربوط به مرزداران شریف و نجیب جنوب شرق ایران اسلامی، استان سیستان و بلوچستان نبوده و پیش از این، نیز با عناوینی همچون "ضرب و شتم شهردار پاکستان" یا "ضرب و شتم رئیس شورای پاکستان" در فضای مجازی منتشر شده است.

گفتنی است مردم شریف و غیور دارالولایه سیستان که به تعبیر مقام معظم رهبری "تنگه احد ایران" نام گذاری شده است، دیار فرهنگ، تمدن و دیار شهید حاج قاسم میرحسینی ‌هاست که همواره علی‌رغم محرومیت‌ها و مشکلات این منطقه، ضمن مطالبه‌گری در چارچوب گفتمان اصیل انقلاب اسلامی، تعامل و همکاری نزدیکی با خادمان خود در حوزه سیستان دارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۶۹۵


ارسال