شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵
به همت بسیج عشایری انجام شد؛
توزیع 500 پرس غذای گرم و 300 عدد ماسک بین شهروندان زاهدانی
 
کمالی فرمانده حوزه عشایری امام حسین(ع) سپاه زاهدان از توزیع 500 پرس غذای گرم و 300 عدد ماسک بین اقشار آسیب دیده از کرونا خبر داد.
به گزارش عصرهامون، محمود کمالی فرمانده حوزه مقاومت امام حسین(ع) سپاه ناحیه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: بسیج عشایری ناحیه زاهدان با توجه به شرایط بحرانی شیوع کرونا و ابتلای بسیاری از خانواده ها به این ویروس برای کمک به این شهروندان تعداد 500 پرس غذای گرم را با رعایت پروتکل های بهداشتی طبخ و بین اهالی روستای ذوالفقار این شهرستان توزیع کرد.

وی افزود: همچنین تعداد 300 عدد ماسک، صد جفت دمپایی، 50 گالن آب و ۲۵۰ قرص نان بین مردم محله های حاشیه شهر زاهدان توزیع شد.

 

 

وی خاطرنشان کرد: تعداد چهار عدد کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی ساکن در شهرک برق و جهاد زاهدان به همت گروه جهادی پایگاه شهید روح الله عالی حوزه عشایری امام حسین (ع) سپاه زاهدان خریداری شد تا برای کمک به روند بهبودی در احتیار آنها قرار گیرد.

کمالی تاکید کرد: ماندن در خانه، برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به اعضای دیگر خانه یا جامعه، بسیار مهم و حیاتی است و لازم است تا همه ما با کمک به بیماران کرونایی در روند درمان آنها تاثیرگذار باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۶۹۶


ارسال