جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸
فرماندار دلگان:
طوفان شدید دلگان را در نوردید/برق مرکز شهرستان قطع شد
 
مجتبی شجاعی گفت: ساعتی پیش طوفان شدید گرد و خاک دلگان را درنوردید و باعث قطعی برق مرکز این شهرستان شد.
مجتبی شجاعی، فرماندار دلگان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: طوفان شدید که ساعتی قبل در دلگان رخ داد باعث خسارت به زیرساخت های برق، کشاورزی و سقوط درختان و تیرهای برق شد و اکنون برق شهر گلمورتی قطع است.
 
وی با بیان این که هنوز برآورد دقیقی از خسارت نداریم، افزود: این طوفان اکنون فروکش کرده اما همچنان شاهد صاعقه در آسمان شهر هستیم، پس از پایدار شدن شرایط اولین اقدامی که صورت می گیرد، اتصال برق و بعد از آن برآورد خسارت است، خوشبختانه خسارت جانی گزارش نشده و کسی در جاده نمانده است.
 
وی با اشاره به آماده باش کامل تیم های امداد و نجات، گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته جلسه ستاد بحران از قبل برگزار شد و همه دستگاه های خدمات رسان در حالت آماده باش قرار گرفتند.
 
شجاعی درباره دلایل قطعی برق بیان کرد: با توجه به شدت طوفان در این مواقع احتمال سقوط تیر برق وجود دارد و گاهی هم با توجه به مصلحت اندیشی قطعی برق توسط دستگاه متولی صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: طبق بررسی های صورت گرفته امروز به دلیل سقوط تعدادی تیر، برق اتصالی کرده و از پست قطع شده که اقدام ها برای رفع اتصالی آغاز شده است و تا یک ساعت دیگر شرایط پایدار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۷۶۷


ارسال