دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۵
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان زاهدان:
جنگ نرم دشمنان بنیان خانواده را هدف قرار داده/ عفاف و حجاب عامل ایجاد نشاط در جامعه است
 
نصرت گلوی گفت: دشمنان اسلام، همواره با دسیسه‌ها و توطئه‌های پنهان و آشکار و با استفاده از جنگ نرم، عفاف و حجاب را مورد هجمه گسترده قرار داده و به دنبال رخنه در باورها و اعتقادات جوانان وبه ویژه زنان و دختران جوان هستند.
به گزارش عصرهامون؛ نصرت گلوی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: عفاف و حجاب در فرهنگ اسلامی مورد توجه بوده ,  رعایت آن سبب آرامش و امنیت فردی و اجتماعی و موجب تحکیم بنیان خانواده می شود.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب ایجاد نشاط فردی و اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی را به همراه دارد،  افزود: دین مبین اسلام به زنان و مردان مسلمان تاکید داشته که با رعایت عفاف و حجاب، خود و جامعه را از افتادن در منجلاب تباهی و فساد، حفظ کنند و این نشان دهنده جایگاه مهم این موضوع در جامعه دارد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام، همواره با دسیسه‌ها و توطئه‌های پنهان و آشکار و با استفاده از جنگ نرم، عفاف و حجاب را مورد هجمه گسترده قرار داده  و به دنبال رخنه در باورها و اعتقادات جوانان وبه ویژه زنان و دختران جوان هستند.

گلوی مهم ترین آثار اجتماعی عفاف و حجاب را  آرامش و امنیت جامعه عنوان و تاکید کرد: بسیج جامعه زنان با شعار محوری شعار حیای مرد، عفت زن_ حیای زن، عفت مرد برنامه های متفاومتی را در این هفته اجرا کرد که اجرای سرودهای پاتوقی و میدانی با مضمون سبک زندگی با رعایت دستورات بهداشتی، انجام فعالیت تاثیرگذار به صورت حقیقی و مجازی، تبیین، ترویج و تبلیغ فرهنگ عفاف و حجاب در تمام ظرفیت ها و بسترهای رسانه ای، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از آن جمله است.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت مروجین و مبلغین عفاف و حجاب و برگزاری نشست های روشنگری به صورت مجازی، توزیع بسته های معیشتی، ایجاد گفتمان سازی و جریان سای با تولید کلیدواژ هشتک توییتری نجابت ایرانی در فضای مجازی، تولید محتوای چندرسانه ای اعم از موشن استوری، کلیپ، عکس نوشت، پوستر و اینفوگرافی با موضوع عفاف و حجاب از دیگر اقدامات انجام گرفته است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۷۸۴


ارسال