جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱
تکذیب خبر تغییر ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
 
از صبح امروز خبری مبنی بر تغییر ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در فضای مجازی در حال انتشار است که این خبر از سوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این دانشگاه تکذیب شد.
هادی عباسی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت و گو با عصرهامون در توضیح این تکذیبیه، بیان کرد: در حال حاضر نیاز و اولویت اصلی ما همراهی و همدلی برای ورود هرچه سریعتر استان به مرحله نزولی موج همه‌ی گیری کرونا با ترویج هر چه بیشتر رفتارهای بهداشتی و پیشگیرانه است.

وی ادامه داد: در این شرایط و در حالی که آحاد مردم شریف استان، رسانه های حرفه ای و مسئولین سازمان های دولتی به وظیفه تاریخی خود در بسیج ملی مبارزه با کرونا عمل می کنند و از همه مهمتر، گروه های جهادی و داوطلب در قالب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروی انتظامی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره، هلال احمر، داوطلبان سلامت و دیگر عزیزان مستقیما به کمک کارکنان بهداشت و درمان شتافته اند، تلاش بی ثمر و بی دلیل برخی افراد در غبار آلود کردن فضا و سلب توجه از موضوعات اصلی مایه تعجب و تاسف است.

عباسی اضافه کرد: عزیزانی که آشنایی مختصری با روند اداری و گردش کار مربوط به انتصاب سرپرست و رئیس دانشگاه های کشور دارند، به راحتی غیر واقعی بودن این خبر را متوجه می شدند، زیرا نقش اعضای محترم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی معرفی رئیس دانشگاه نبوده و وزیر محترم بهداشت پس از معرفی سرپرست دانشگاه مراتب را جهت طی فرایند های اداری و تایید و صدور حکم ریاست به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال می کند.

وی اظهار کرد: با این وجود، در پاسخ به سوال خبرنگار محترم عصر هامون که به عنوان نخستین رسانه، صحت و سقم خبر را از روابط عمومی دانشگاه جویا شد، این توضیحات ارایه شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۷۸۵


ارسال