دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹
به همت خواهران بسیجی زاهدان انجام شد؛
توزیع 313 بسته معیشتی و بهداشتی و 200 پرس غذای گرم بین اقشار آسیب دیده از کرونا
 
حق نظری فرمانده حوزه مقاومت حضرت رقیه زاهدان از توزیع 313 بسته معیشتی و بهداشتی و 200 پرس غذای گرم بین اقشار آسیب دیده از کرونا خبر داد.
به گزارش عصرهامون، محدثه حق نظری فرمانده حوزه مقاومت حضرت رقیه(س) ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: خواهران بسیجی پایگاه های مقاومت در راستای مقابله با ویروس کرونا و کمک به خانواده های آسیب دیده از این بیماری همزمان با هفته عفاف و حجاب تعداد 313 بسته معیشتی و مواد ضدعفونی کننده را بین شهروندان توزیع کردند.

وی افزود: همچنین تعداد 25 کیلو گوشت مرغ و 30 بسته داروی گیاهی و عناب ، 200 پرس غذای گرم بین شهروندان زاهدانی توزیع شده و 40 خانواده درگیر با کرونا نیز در طرح شهید سلیمانی شناسایی و غربالگری شده اند تا بتوانیم در این شرایط بحرانی به کمک نیازمندان و خانواده های گرفتار کرونا بشتابیم.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت بسیجیان این حوزه مقاومت در طرح واکسیناسیون، ویزیت رایگان بیماران ازدیگر اقدامات در راستای مقابله با کرونا بوده و ضروری است تا مومنان در شرایط کرونایی با همدلی و شرکت در انجام کارهای خیر و خداپسندانه گامی در راستای حل مشکلات و برخی گرفتاری‌های مالی افراد نیازمند بردارند.

حق نظری تاکید کرد: استمرار این اقدامات برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه بسیار ضروری است و در این شرایط همه مردم باید به کمک یکدیگر بشتابند و آلام اقشار ضعیف را تسکین دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۷۸۷


ارسال