دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر؛
پرستاران جهادی در بیمارستان ها برای مقابله با کرونا حضور یافتند
 
کامران کردی از حضور داوطلبانه 35 نفر از پرستاران جهادی به بیمارستان های ایرانشهر و چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون کامران کردی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: با توجه به آمار رو به افزایش بیماران کرونایی و خستگی، ابتلا کادر درمان به بیماری کرونا و کمبود نیروی پرستاری، جهت تامین نیرو با پیگیری اداره پرستاری و همکاری معاونت پرستاری وزارت بهداشت و سپاه پاسداران تیم جهادی وارد شهرستان های ایرانشهر و چابهار شد.

وی افزود: اکنون در این شرايط بحرانی کرونا نیروهای جهادی همیشه در صحنه، به یاری کادر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی حوزه ایرانشهر شتافتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: در حال حاضر نیروهای جهادی که در بیمارستان های این منطقه مشغول به کار هستند شامل 5 نفر کادر پرستاری از دانشگاه های شهید بهشتی و اسدآباد بوده که از تاریخ نوزدهم تیرماه در بیمارستان امام علی(ع) چابهار در بخش های کرونا مشغول به خدمت شدند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: 18 نفر از نیروهای کادر پرستاری معاونت بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران نیز از تاریخ بیستم تیرماه در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ایرانشهر مشغول به خدمات رسانی به بیماران کرونایی هستند.

وی اضافه کرد: همچنین 15 نفر از کادر پرستاری معاونت بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران در تاریخ بیست و سوم تیر ماه در بیمارستان امام علی (ع) چابهار مشغول به خدمت رسانی به بیماران کرونایی شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۸۱۳


ارسال