شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛
ادامه باران و رعد و برق در جنوب شرقی کشور/ آسمان تهران نیمه ابری گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود
 
سازمان هواشناسی اعلام کرد: آسمان تهران قسمتی ابری در بعدازظهر نیمه ابری و گاهی با وزش باد و رگبار همراه با باد شدید موقت، برای جنوب شرقی و غربی کشور پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ بنا بر اعلام سازمان هواشناسی، امروز شنبه ۲۶ تیر ماه به دلیل وزش باد شدید شمالی، مناطق ساحلی و فراساحلی خزر مواج خواهد بود. شایان ذکر است، این هفته در سواحل خزر دما به شکل محسوسی افزایشی خواهد شد و از اواخر روز یکشنبه ۲۷ تیر سرعت وزش باد در نوار شرقی کشور به ویژه زابل افزایش یافته و در برخی ساعات سبب گرد و خاک و کاهش دید افقی می‌گردد.
در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، برخی مناطق هرمزگان، کرمان و فارس در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
فردا یکشنبه، در استان های یزد، خراسان جنوبی، شرق و جنوب اصفهان و شرق و شمال بوشهر رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت داریم و این شرایط جوی روز یکشنبه ۲۷ تیر در خراسان جنوبی، یزد بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان و ارتفاعات چهارمحال و بختیاری حاکم است.
در همین روزها با توجه به گذر امواج تراز میانی جو از نوار شمالی کشور، رشد ابر، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق پیش بینی می شود که این شرایط فردا در شمال آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات و شمال تهران و سمنان پیش‌بینی می‌شود.
این شرایط جوی روز یکشنبه در برخی نقاط اردبیل، استان‌های واقع در سواحل خزر و ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های قزوین، البرز و تهران و سمنان حاکم خواهد بود.
روز دوشنبه ۲۷ تیر در ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.
آسمان تهران فردا قسمتی ابری در بعدازظهر نیمه ابری گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۳۴ و ۲۴ درجه خواهد بود.
روز آینده شهرکرد با کمینه دمای ۱۰ درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان و اهواز با بیشینه دمای ۴۸ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۸۲۷


ارسال