شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۱
مدیر اداره توزیع برق قصرقند:
افزایش بار ایجاد شده بر شبکه عامل قطع برق قصرقند بود
 
مهدی غیبی گفت: افزایش بار ایجاد شده بر شبکه عامل قطع برق قصرقند بود
مهدی غیبی، مدیر اداره توزیع برق شهرستان قصرقند به خبرنگار عصرهامون گفت: به دنبال حادثه بامداد امروز یکشنبه در خط فوق توزیع ۶۳ کیلوولت این شهرستان، افزایش بار ایجاد شده بر شبکه باعث سوختگی و پارگی کابل و ایجاد خاموشی ۶ ساعته شبکه برق این منطقه بود.

وی عنوان کرد: خط فوق توزیع ۶۳ کیلوولت تغذیه کننده پست قصرقند ساعت ۲ بامداد امروز قطع و ساعت ۸ صبح با تلاش تیم های عملیاتی شرکت برق منطقه ای و اداره توزیع برق این شهرستان پایدار شد.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به سقوط ۲ دکل انتقال برق خط ۲۳۰ کیلوولت چابهار به نیکشهر بر اثر باد و باران، ۲ خط ۶۳ کیلوولت پست جکیگور که تغذیه کننده برق قصرقند بوده به ناچار مقداری از بار خود را به خط انتقال برق شهرستان نیکشهر داده است.

مدیر اداره توزیع برق قصرقند بیان کرد: با توجه به افزایش مصرف انرژی و بار ایجاد شده بر شبکه، کابل های انتقال برق دچار سوختگی و پارگی شد.

غیبی تصریح کرد: پرسنل اداره توزیع برق قصرقند در همان ساعات اولیه با اعزام اکیپ های عملیاتی خود کمک کننده نیروهای شرکت برق منطقه ای به جهت رفع آسیب ها و پایداری مجدد شبکه شدند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شبکه برق این شهرستان پایدار بوده، اما نیاز است شهروندان این مناطق نسبت به مصرف بهینه انرژی به ویژه در ساعت اوج مصرف توجه لازم را داشته باشند.

این مقام مسئول گفت: از عموم شهروندان شریف شهرستان قصرقند خواهشمندیم ضمن صبر و شکیبایی، همراهی لازم با خادمان صنعت برق را داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۸۷۶


ارسال