چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲
در راستای مقابله با کرونا انجام شد؛
توزیع 1300 بسته معیشتی و 1000 پرس غذای گرم در زاهدان
 
جواد علیدادی فرمانده حوزه مقومت نبی اکرم(ص) از توزیع 1300 بسته معیشتی و 1000 پرس غذای گرم در راستای مقابله با کرونا در زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، جواد علیدادی فرمانده حوزه مقومت نبی اکرم(ص) ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: گروه های جهادی این حوزه مقاومت با توجه به بحران شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان و زاهدان، تلاش های خود را در راستای مقابله با این ویروس منحوس مضاعف کرده و اقدامات مختلفی را برای کمک به همشهریان در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: بسیجیان این حوزه مقاومت تعداد هزار و 300 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 500 هزار تومان، 200 کیلو میوه با اعتبار 6 میلیون تومان، هزار ظرف حلیم، هزار ظرف دو کیلویی آش و هزار ظرف سوپ را بین اقشار آسیب دیده از کرونا و خانواده های گرفتار این بیماری توزیع کردند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ضدعفونی معابر شلوغ و پرتردد و مساجد، توزیع دوهزار و 300 عدد ماسک، اهدای کولر آبی به غسالخانه فوتی های کرونایی، حضور داوطلبان جهادگر برای کمک به کادر درمان در بیمارستان ها و کمک به تدفین و تغسیل اموات کرونایی در برنامه گروه های جهادی این حوزه مقاومت قرار گرفت.


علیدادی تاکید کرد:راه اندازی فروشگاه اقتصاد مقاومتی برای در آمدزایی برای افرادی که معیشت آنان دچار مشکل شده است یکی دیگر از اقدامات در این روزهای کرونایی است و کمک به شهروندان تا پایان کرونا و بهبود وضعیت اقتصادی افراد آسیب دیده از کرونا ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۹۱۱


ارسال