شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵
معاون اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
آمادگی بهزیستی سیستان و بلوچستان برای دریافت نذورات عید قربان
 
علی افشاری مقدم گفت: همزمان با فرارسیدن عید قربان بهزیستی سیستان و بلوچستان در راستای حمایت از معلولین و مددجویان تحت پوشش خود اقدام به جمع آوری نذورات شهروندان مومن سیستانی و بلوچستانی می کند.
به گزارش عصرهامون؛ علی افشاری مقدم معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی سیستان و بلوچستانفت: همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان بهزیستی سیستان و بلوچستان در راستای حمایت از معلولین و مددجویان تحت پوشش خود اقدام به جمع آوری نذورات شهروندان مومن سیستانی و بلوچستانی می کند.

وی گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر خم، شیرخوارگاه و مراکز و مجتمعات دولتی بهزیستی و موسسات خیریه تحت نظارت در سراسر استان، با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی از هم اکنون آماده دریافت نذورات، گوشت های قربانی و کمک های مردمی و توزیع آنها در میان مددجویان هستند.

این مقام مسئول اظهار کرد: برنامه دهه ولایت از ۳۰ تیر تا ۶ مرداد ماه امسال توسط سازمان بهزیستی و با هدف جلب مشارکت‌های خیّرین در استان برگزار می‌شود و این دهه فرصت مناسبی برای همراهی هر چه بیشتر مردم و خیّرین با افراد جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی است.

وی افزود: امسال علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته برای حل مشکلات افراد تحت پوشش از سوی این اداره کل، بدلیل شرایط ویژه این استان در شیوع کرونا و وضعیت بحرانی آن، آسیب شدیدی به وضعیت اقتصادی خانواده های تحت پوشش این اداره کل وارد شده که این سازمان به تنهایی قادر به حل همه مشکلات مددجویان و معلولان نیست و نیازمند یاری جدی خیّرین نوع‌دوست است تا در این شرایط سخت یاریگر نیازمندان واقعی جامعه باشند.

معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی استان ادامه داد: به همین منظور در برنامه‌ای که از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر در تمامی مراکز و مجتمع‌های دولتی بهزیستی در سراسر استان انجام می‌شود، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم خواهیم کرد تا از این طریق کمک‌های خیّرین و نذورات مردم را به دست ایتام و اقشار آسیب دیده از کرونا برسانیم.

افشاری مقدم عنوان کرد: مراکز و مجتمع های بهزیستی در تمامی 20 شهرستان آماده جمع‌آوری نذورات و گوشت‌های قربانی هم استانیهای عزیز هستند.

وی بیان کرد: شماره حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان۴۱۶۳۰۳۴۵۴۱۶۹۳۷۷۰ و به منظور رفاه حال خیّرین و دسترسی آسان تر، شماره کارت مجازی۶۳۶۷۹۵۷۰۸۷۱۳۴۰۴۰ و شماره شبای حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی سیستان و بلوچستان نزد بانک مرکزی ۶۳۰۱۰۰۰۰۴۱۶۳۰۳۴۵۴۱۶۹۳۷۷۰ آماده دریافت نذورات نقدی هموطنان عزیز می باشد.

معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن تشکر از خیّرین و نیکوکاران گفت: شهروندان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن‌ ۳۳۴۳۸۱۳۳-۰۵۴ دفتر مشارکتهای مردمی بهزیستی سیستان و بلوچستان تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۹۱۶


ارسال