شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۴
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار خبر داد:
کمک ۶۵۰میلیون ریالی خیرین جهت ملزومات و تجهیزات موردنیاز بیماری کرونایی چابهار
 
مهدی میرادی از اهدای ۶۵۰میلیون ریال ملزومات و تجهیزات موردنیاز بیماری کرونا به شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، مهدی میرادی؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: بهترین راه حل مبارزه با بیماری کووید ۱۹، داشتن مسئولیت‌های فردی و اجتماعی است که مسئولیت فردی باید توسط افراد رعایت شود و مسئولیت‌های اجتماعی نیز در ابعاد وسیع‌تر در کل جامعه رعایت و اعمال شود.

وی ادامه داد: اقلام اهدائی از سوی موسسه مردم نهاد موج و مرجان و اداره محیط زیست شهرستان چابهار، شامل ۱۴ عدد کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری، ۲۰ عدد پالس اکسی متر و ۱۰ هزار عدد ماسک به ارزش تقریبی ۶۵۰ میلیون ریال جهت توزیع در مراکز بهداشتی اهدا شد.

وی از توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده و تهیه بسته های آموزشی نظیر انیمیشن، بروشور و بنر از جانب سازمان مرم نهاد موج و مرجان و با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار به ارزش تقریبی چهار میلیارد ریال خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار تصریح کرد: این اقلام با اعتبارات بخش کمک های بشردوستانه اتحادیه اروپا و از طریق دفتر توسعه ملل متحد در ایران و با همکاری سازمان مردم نهاد موج و مرجان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه همدلی و همراهی خیرین با مدافعان سلامت در اپیدمی کرونا تاثیر قابل ملاحظه‌ای در روحیه کادر بهداشت و درمان دارد، گفت: از بحران فعلی کرونا، قطعا با همراهی مردم و بویژه سازمانهای مردم نهاد که میتوانند نقش پر رنگی در هدایت جامعه داشته باشند میتوان گذر کرد.

میرادی با تقدیر از نگاه ویژه خیرین و نیک اندیشان به حوزه سلامت خاطرنشان کرد: نقش آفرینی خیرین در خدمت رسانی به محرومین و ظرفیت عظیم سازمان های مردم نهاد در عرصه های اجتماعی بسیار حائز اهمیت بوده و همواره یاریگر حوزه سلامت هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۹۲۱


ارسال