شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸
شهردار بندر چابهار:
پاکبانان چابهاری علیه کرونا واکسینه شدند
 
محمد یونس حقانی از واکسینه شدن پاکبانان علیه بیماری کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان چابهار خبر داد.
 به گزارش عصرهامون، محمد یونس حقانی؛ شهردار بندر چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: پاکبانان که واکسن دریافت کرده‌اند، از طرف شهرداری معرفی شده و با نظارت کامل شبکه بهداشت و درمان قالب طرح واکسیناسیون پاکبانان انجام شده است. 
 
وی افزود: پاکبانان به دلیل تماس مستقیم با پسماندها و خطرات ناشی از آلودگی آن ها در ابتلا به کرونا، از گروه های اولویت دار در دریافت واکسن کرونا قرار دارند.
 
شهردار چابهار با بیان اینکه پاکبانان پس از کادر درمان به دلیل نوع فعالیت کاری بیش از همه در خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند، تصریح کرد: پاکبانان شهرداری بطور مستقیم با زباله به ویژه ماسک های رها شده در معابر و خیابان های شهری سرو کار دارند و جمع آوری آنها آلودگی هایی دارد و بر این مبنا تزریق واکسن کرونا برای ایمن سازی اهمیت بسزایی دارد.
 
وی ادامه داد: طبق توصیه های شبکه و بهداشت شهرستان پاکبانانی که واکسن کرونا را دریافت می‌کنند باید تا پایان واکسینه شدن همه افراد جامعه علیه این بیماری همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
 
حقانی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون تمام اقلام بهداشتی همچون ماسک و مواد ضدعفونی کننده تهیه شده و در چندین مرحله بین نیروهای خدماتی شهرداری چابهار توزیع شده است.
 
 وی خاطرنشان کرد: پس از پاکبانان، شاغلان فضای سبز شهرداری در زمره گیرندگان واکسن کرونا قرار دارند که تلاش می شود در مراحل بعدی این کار مهم نیز برای گروه‌های هدف نیز انجام شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۹۹۲


ارسال