شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶
به مناسبت دهه ولایت انجام شد؛
توزیع ۴٠٠ بسته مواد معیشتی توسط جهادگران بسیجی زاهدانی بین خانواده های نیازمند روستاهای زابل
 
همزمان با هفته ولایت و عید سعید قربان تا غدیر ۴٠٠ بسته معیشتی و حمایتی بین خانواده های نیازمند شناسایی شده روستاهای حاشیه نشین بخش مرکزی شهرستان زابل توزيع شد.
به گزارش عصرهامون، عیسی پیوست مسئول گروه جهادی پایگاه مقاومت شهید حمیدرضا بستانی حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد: در ادامه فعالیت های خیرّانه و جهادی به همت خیرین گروه جهادی توشه آخرت و با هماهنگی صورت گرفته با خیرین پایتخت در ایام با سعادت عید سعید قربان تا غدیر ۴٠٠ بسته مواد غذایی و معیشتی از طریق بسيجيان این گروه در بین نیازمندان روستاهای حاشیه نشین بخش مرکزی شهرستان زابل توزیع شد .

وی افزود : این برنامه در تداوم رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه به روستاهای حاشیه نشین بخش مرکزی شهرستان زابل بود که توسط بسیجیان و گروه جهادی توشه اخرت پایگاه مقاومت بسیج شهید بستانی از حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان در ایام عید تا عید و براساس لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی به منظور حمایت و دستگیری از خانواده های نیازمند با توجه به شیوع موج پنجم ویروس منحوس کرونا انجام شد .

وی خاطرنشان کرد : هر بسته معیشتی شامل؛ ۱۰ کیلو گرم برنج، روغن مایع، رب گوجه فرنگی، ماکارانی و تن ماهی به ارزش ٢۵٠ هزار تومان می باشد که در مجموع١٠٠ میلیون ریال برای این منظور هزینه شده که بین نیازمندان روستاهای حاشیه نشین بخش مرکزی شهرستان زابل توزیع شد.

پیوست تاکید کرد: نهضت کمک های مومنانه به منظور دستگیری از نیازمندان، کاهش آلام آسیب دیدگان ناشی از کرونا و کمک به محرومین و اقشار مختلف آسیب دیدگان تا پایان ریشه کن شدن این ویروس منحوس ادامه دارد و با همه توان در کنار مردم، نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری خواهیم بود.

 انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۰۸۰


ارسال