شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷
در راستای مقابله با کرونا انجام شد؛
توزیع ٢٣٠ بسته معیشتی بین خانواده نیازمند و درگیر کرونا در زاهدان
 
محدثه حق نظری فرمانده حوزه مقاومت حضرت رقیه(س) از توزیع ٢٣٠ بسته معیشتی بین خانواده نیازمند درگیر ویروس منحوس کرونا در زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، محدثه حق نظری فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت رقیه سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد: خواهران بسیجی گروه جهادی شهیده فاطمه ترکان پایگاه مقاومت بسیج مسجد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم زاهدان با همیاری و مساعدت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی در تداوم نهضت خدمت رسانی و کمک به اقشار محروم و درگیر ویروس کرونا و هم‌زمان با شیوع موج جدید کرونا در شهر زاهدان  ٢٣٠ بسته معیشتی را بین خانواده نیازمند درگیر ویروس منحوس کرونا در زاهدان توزیع کردند.


وی افزود : متأسفانه هم زمان با شیوع موج جدید ابتلا مردم به این بیماری، اقشار کم درآمد جامعه و خانواده‌هایی که هم اکنون با این ویروس منحوس درگیر هستند، افزایش یافته و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در زمینه مقابله با ویروس کرونا، همراهی خوبی تا کنون با بسیج داشته است.

وی خاطرنشان کرد:  خواهران بسیجی درقالب تیم های شناسایی گروه جهادی شهیده فاطمه ترکان اقدام به شناسایی خانواده های درگیر با کرونا کرده اند و بسته های مذکور با توجه به اولویت‌های تعیین شده در بین آنها توزیع می شود.

حق نظری تاکید کرد: بسته‌های معیشتی که از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) تهیه شده شامل؛ سه عدد ماکارونی ، رب گوجه فرنگی ، لوبیا، عدس ، تن ماهی، تن گوشت گوساله ، روغن ، یک کیلو گوشت گرم گوسفندی است که ارزش ریالی این کمک های معیشتی ٩٢٠ میلیون ریال می باشد.

وی ادامه داد:  خواهران بسیجی گروه جهادی شهیده فاطمه ترکان در کنار توزیع این بسته های معیشتی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به مدت یک هفته به خانواده های درگیر با این بیماری سر می‌زنند و تا رسیدن به بهبودی نسبی آنها را تحت پوشش خدمات مورد ارائه بسیج قرار می دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۱۰۳


ارسال