به همت گروه های جهادی سپاه زاهدان انجام شد؛

توزیع 500 بسته معیشتی و 1000 عدد ماسک بین نیازمندان حاشیه شهر زاهدان

5 مرداد 1400 ساعت 17:06

مهدی قویدل فرمانده حوزه مقاومت مالک اشتر زاهدان از توزیع 500 بسته معیشتی، 500 بطری آب معدنی و 1000 عدد ماسک بین نیازمندان حاشیه شهر زاهدان خبر داد.


به گزارش عصرهامون، مهدی قویدل حیدری فرمانده حوزه مالک اشتر سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: بسیجیان پایگاه شهید محبعلی یوسفی با همکاری مرکز نیکوکاری و خیران اقدام به تهیه و توزیع 500 بسته غذایی شامل روغن، برنج، کنسرو، ماکارانی، کنسرو گوشت، کنسرو ماهی، گلاب، آبلیمو و مواد بهداشتی مانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده دربین اقشار آسیب دیده از کرونا در مناطق حاشیه شهر زاهدان کردند.

وی افزود: همچنین بسیجیان گروه جهادی شهید گرگیچ این حوزه مقاومت در راستای طرح شهید سلیمانی با شناسایی بیماران کرونایی تعداد هزار عدد ماسک و 500 بطری آب معدنی را درب منازل آنها توزیع کردند.

وی خاطرنشان کرد: حضور بسیجیان، خیران و مردم و مشارکت آنها در کمک های مومنانه نشان داد که همواره پشتیبان انقلاب و مقام معظم رهبری هستند و از هیچ تلاشی برای کمک به نیازمندان دریغ نمی‌کنند.

قویدل تاکید کرد: در این روزهای کرونایی با همه سختی‌های و مشقت‌ها و خطرات جانی که برای انسان به همراه دارد، شاهد خلق صحنه‌هایی زیبا و بی مانند در نوع دوستی و کمک به هم نوع هستیم که نشان از تجلی انسانیت دارد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 140167

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/140167/توزیع-500-بسته-معیشتی-1000-عدد-ماسک-بین-نیازمندان-حاشیه-شهر-زاهدان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/