جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲
به همت بسیجیان زاهدانی انجام شد؛
تولید 100 هزار ماسک و توزیع 19 هزار پرس غذای گرم در زاهدان
 
مهدی قویدل فرمانده حوزه مقاومت مالک اشتر زاهدان از تولید 100 هزار ماسک و توزیع 19 هزار پرس غذای گرم همزمان عید غدیر خم در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون،مهدی قویدل حیدری فرمانده حوزه مالک اشتر سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: همزمان با عید سعید غدیر خم تعداد 19 هزار پرس غذای گرم توسط گروه های جهادی این حوزه مقاومت و با رعایت پروتکل های بهداشتی طبخ و بین شهروندان حاشیه شهر زاهدان شد.

وی افزود: برپایی جشن عید غدیر، توزیع هزار بسته شکلات و هزار عدد ماسک بین شهروندان از دیگر اقدامات انجام شده در حاشیه مراسم بزرگداشت عید ولایت و امامت در زاهدان بود.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد 100 هزار ماسک و 100 عدد گان در کارگاه تولیدی که برای کمک به تولید تجهیزات بهداشتی و بیمارستانی به همت بسیجیان حوزه مقاومت مالک اشتر در منطقه پنج تن آل عبا شریعتی شمالی شهرستان زاهدان راه اندازی شده تولید و در اختیار شهروندان و کادر درمان قرار گرفته است.


قویدل تاکید کرد: سردار شفاهی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز ضمن بازدید از این کارگاه و آشپزخانه طبخ غذا و خداقوت به بسیجیان بر لزوم همکاری بیشتر اقشار مختلف مردم و نهادها و ارگان ها برای مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۲۴۵


ارسال