يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ,26 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۶
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
​پل ماشکید شهرستان مهرستان آماده بهره برداری شد
 
عطاءاله اکبری گفت: پل ماشکید شهرستان مهرستان به طول ۲۰۰ متر و ارتفاع چهار متر آماده بهره برداری شد.
عطاءاله اکبری، مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: پل ماشکید شهرستان مهرستان بطول ۲۰۰ و ارتفاع چهار متر آماده بهره برداری شد.

وی با بیان اینکه برقراری ترافیک عبوری ایمن، ساماندهی و ایمن سازی ابنیه فنی و جلوگیری از بسته شدن مسیر در زمان وقوع سیلاب‌های احتمالی از مهمترین دلایل احداث پل ها در محورهای مواصلاتی بشمار می رود اظهار کرد: عملیات احداث پل ماشکید از سال ۹۰ آغاز شده بود که تا قبل از سال ۹۹ کمتر ار ۵۰ درصدپیشرفت فیزیکی داشت.
   
این مقام مسئول ادامه داد: به دلیل اهمیت بالای احداث این پل در منطقه با پیگیری های همکاران ما در معاونت مهندسی و ساخت اداره کل، بر اساس قول های داده شده در یک سال اخیر عملیات ساخت این پل به اتمام رسید و به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: احداث پل ماشکید یکی از دستاوردهای مهندسی سیستان و بلوچستان محسوب می شود که با اعتبار افزون بر ۱۳ میلیارد تومان به اتمام رسید. 

اکبری عنوان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و بروز سیلاب های متعدد در طول سال با افتتاح این پل در زمان طغیان رودخانه های محلی از اختلال در تردد کاربران جاده ای جلوگیری خواهد شد.

وی تاکید کرد: تمام تلاش همکاران ما در این اداره کل با احداث راه و پل ها فراهم کردن زمینه تردد روان و ایمن شهروندان گرامی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۲۶۶


ارسال