جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰
رئیس کمیته امداد نیمروز خبر داد؛
توزیع ۸۴ هزار بطری آب معدنی در نیمروز
 
علیرضا شهرکی گفت: به همت و یاری مراکز نیکوکاری و خیّران تهرانی، تعداد ۸۴ هزار بطری آب معدنی و ۲۸ هزار ماسک به علاوه سایر اقلام بهداشتی بین نیازمندان شهرستان نیمروز توزیع شد.
علیرضا شهرکی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیمروز به خبرنگار عصرهامون گفت: به همت و یاری مراکز نیکوکاری و خیّران تهرانی، تعداد ۸۴ هزار بطری آب معدنی و ۲۸ هزار ماسک به علاوه سایر اقلام بهداشتی بین نیازمندان شهرستان نیمروز توزیع شد.

وی ادامه داد: ارزش ریالی این اقلام بهداشتی بالغ بر ۴ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال بوده است که از سوی خیّران نیک‌اندیش تهرانی، به جامعه هدف اهدا شد.

این مقام مسئول افزود: با شدت گرفتن شیوع ویروس منحوس کرونا در استان، خیّران مراکز نیکوکاری پای کار آمدند و به صورت جهادی، به تولید و توزیع بطری آب معدنی، ماسک، دستمال کاغذی بیمارستانی و سایر اقلام بهداشتی پرداختند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیمروز اظهار کرد: این اقلام با همکاری کمیته امداد شهرستان نیمروز و دهیاران و شوراهای روستای این شهرستان بهطور عادلانه بین نیازمندانِ شناسایی شده در روستاها توزیع شد.

شهرکی بیان کرد: این اقدام زمینه‌ای برای کمک‌های بیشتر و بزرگتر خواهد بود، به گونه‌ای که خیّران نیک‌اندیش مراکز نیکوکاری برای مساعدت در تکمیل پروژه‌های مسکن محرومان در این شهرستان محروم، اعلام آمادگی کرده‌اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۳۰۳


ارسال