يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ,26 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۲
با هدف بهبود وضعیت راه‌های روستایی انجام شد؛
بازگشایی مسیر سخت گذر "سرخ گزی بختی" ایرندگان تا پایان شهریور
 
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از بازگشایی مسیر روستایی سخت گذر سرخ گزی بختی بخش ایرندگان شهرستان خاش به طول 9 کیلومتر تا پایان شهریور ماه سالجاری خبر داد.
ایوب کرد در گفت وگو با عصرهامون  بیان کرد: بهبود وضعیت راه‌های روستایی می‌تواند به آبادانی این مناطق که از کانون‌های مهم تولید و ارزش آفرینی هر جامعه‌ به شمار می‌روند، کمک کرده تا مسیر استان برای دستیابی به توسعه پایدار نیز هموار شود.

وی افزود: بازگشایی این مسیرسخت گذرکه از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده تا کنون 4.5 کیلومتر آن صورت گرفته  و باقی مانده مسیر نیز تا پایان شهریور ماه سالجاری به اتمام می رسد.

این مقام مسئول ادامه داد: با بازگشایی این مسیر روستایی مسافت 45 کیلومتری که مردم این منطقه  قبلا روستای بختی به روستای سرخ گزی تردد می کردند را تبدیل به 9 کیلومتر می کند، و این مسیر ارتباطی شهرستان مهرستان را به شهرستان خاش از طریق دهستان بیرک شهرستان مهرستان به بخش ایرندگان شهرستان خاش متصل می کند.

مدیر کل راهداری  و حمل و نقل جاده ای استان خاطر نشان کرد: از آنجایی که یکی از مهمترین شاخصه های توسعه یافتگی در منطقه وجود شبکه حمل و نقل و جاده های ایمن و مناسب برای دسترسی و ارتباط با سایر نقاط است این اداره کل با بسیج کلیه امکانات بازگشایی مسیرهای سخت گذر را در اولویت کاری خود قرار داده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۳۰۷


ارسال