جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ ,24 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
زمان نام نویسی در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر تمدید شد
 
مهرداد جهاندیده از تمدید فرایند نام نویسی در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر خبر داد.
 مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود و تاکنون سیزده دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است.

وی مهمترین ویژگی های جشنواره کارآفرینان برتر را استفاده از شاخص های به روز و علمی - تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش، صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات و همکاری با متخصصین حوزه های مختلف در سراسر کشور برای امور مربوط به داوری اعلام کرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: جشنواره چهاردهم در حالی آغاز به کار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندومی کرونا نیز بوده اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته اند بقای خود را حفظ کنند که در مسیر نوآوری گام برداشته باشند.  

جهاندیده ادامه داد: زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ابتدا دهم مرداد اعلام شده بود که با توجه به درخواست استان ها، این مهلت تا 22 مرداد سال جاری از طریق  Karafarinanebartar.mcls.gov.ir یا سایت Karafarinanebartar.ir  تمدید شد.

وی گفت: تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره ها بخش گردشگری و صنایع دستی است که به عنوان یکی از بخش های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: کارگاه‌هایی که موفق شده‌اند به مقام‌های برتر استانی نائل شوند، وارد مرحله افراد برتر ملی می‌شوند. این کارگاه‌ها نیز در بازدیدهای دوره‌ای مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا کارآفرینان برتر ملی انتخاب و معرفی شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۳۱۳


ارسال