بیمارستان صحرایی سپاه در کشتگان سراوان افتتاح می‌شود

10 مرداد 1400 ساعت 9:51

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از راه‌اندازی بیمارستان صحرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشتگان سراوان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.


به گزارش عصرهامون، سید محمد هاشمی شهری  با بیان اینکه در پیک سوم کرونا در استان سیستان و بلوچستان نیروهای نظامی همراه و همگام با مدافعان سلامت بوده اند اظهار کرد: در این بحران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چندین بیمارستان صحرایی را در استان جدید نمود و به زودی بیمارستان دیگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه صعب العبورکشتگان سراوان ایجاد خواهد شد.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج خدمات بسیار ارزشمند و تاثیر گذاری را در حوزه بهداشت درمان با هداف اقدامات پیشگیرانه و درمانی در مواجهه با ویروس کرونا انجام داده اند.

وی با اشاره به موفقیت طرح محله و خانواده محور شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور بسیجیان و مردم بود بر تشدید اجرای این طرح برای شناسایی زودهنگام بیماران کرونایی و قطع زنجیره انتقال تاکید کرد.

هاشمی گفت: با اجرای گام پنجم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و راه اندازی مراکز واکسیاسیون توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خوشبختانه شاهد تسریع روند واکسیناسیون در سطح استان می باشیم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 140318

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/140318/بیمارستان-صحرایی-سپاه-کشتگان-سراوان-افتتاح-می-شود

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/