يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ,26 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸
در راستای تداوم کمک های مومنانه انجام شد؛
طبخ و توزیع هفت هزار پرس غذای گرم در زاهدان
 
جواد علیدادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) سپاه زاهدان از طبخ و توزیع هفت هزار پرس غذای گرم در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، جواد علیدادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج نبی اکرم(ص) سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد:همزمان با ایام اوج گیری بیماری کرونا در زاهدان و برای حمایت از اقشار آسیب پذیر تعداد هفت هزار پرس غذای گرم بین شهروندان و خانواده های آسیب دیده از این بیماری توزبع شد.

وی افزود: این هفت هزار پرس غذا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به ارزش و اعتبار هر پرس غذای گرم ۳۰ هزارتومان طبخ و توسط گروه های جهادی پایگاه های بسیج شهید بهمنی و مولای متقیان حوزه نبی اکرم(ص) بین خانواده های نیازمند کرونایی توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و ضرورت حمایت از مستمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا، طرح اطعام نیازمندان با طبخ و توزیع غذای گرم در دستور کار گروه های جهادی بسیج قرار گرفته است.

علیدادی تاکید کرد: خیرین نیز می توانند در تامین مواد اولیه اعم از برنج، گوشت، روغن و سایر اقلام مورد نیاز برای گسترش این کمک های مومنانه مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۳۲۴


ارسال