شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴
مسئول بسیج سازندگی سپاه زاهدان عنوان کرد؛
توزیع 295 هزار ماسک و بیش از 36 هزار پرس غذای گرم بین اقشار آسب دیده از کرونا
 
میثم حق نظری از توزیع 295 هزار ماسک و بیش از 36 هزار پرس غذای گرم توسط گروه های جهادی سپاه زاهدان بین اقشار آسب دیده از کرونا در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ میثم حق نظری مسئول بسیج سازندگی سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: کمک های مومنانه گروه های جهادی سپاه زاهدان در راستای مقابله با کرونا با شدت بیشتری تداوم دارد و در ادامه این اقدامات خداپسندانه تعداد 295هزار و 265 عدد ماسک، 36 هزار و 760 پرس غذای گرم و 12 هزار و 130 قرص نان بین خانواده های آسیب دیده و گرفتار این ویروس توزیع شد.

وی افزود: همچنین این گروه های جهادی بسیج تعداد هفت هزار و 120 ظرف سوپ، ۶هزار و ۷۴۹ عدد مایع ضدعفونی کننده، ۳هزار و ۶۹۰ظرف حلیم، ۲هزار و ۵۰ پک بهداشتی، ۲هزار و ۳۷۶کیلو مرغ و هزار و ۹۵۰ آب معدنی را بین خانواده های درگیر با کرونا توزیع کردند تا در این شرایط سخت، باری از روی دوش آنان برداشته شود.

وی خاطرنشان کرد: توزیع هفت هزار و ۵۸۰ دارو امام کاظم، سه هزارو ۶۳۲کیلو گوشت گرم گوسفندی
‌۱۰۰ دستکش ، ۹۰۰ کیلو گوشت شتر، ۷۰۰ کیلو گوساله، 200 ظرف عدسی، 2500 عدد دستکش، 100 بسته خرما و شیر و تامین سه سری جهیزیه و  30 جفت کفش از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط گروه های جهادی سپاه زاهدان در راستای مقابله با کرونا است.

حق نظری خرید موتور یخچال برای خانواده نیازمند،  اهدای 4 تانکر 300 لیتری و پنج تانکر هزار لیتری ،تامین
کمک هزینه انتقال به بیمارستان و درمان بیمار کرونایی و تقدیر از کادر درمان را از دیگر کارهای خداپسندانه گروه های جهادی در تداوم کمک های مومنانه در زاهدان عنوان کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۳۴۹


ارسال