يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹
سرعت اجرای طرح شهید سلیمانی در سیستان و بلوچستان خوب است
 
بازرس طرح شهید سلیمانی در کشور گفت: سرعت اجرایی شدن طرح شهید سلیمانی در سیستان و بلوچستان بالا و خوب است و یکی از مهمترین اقدامات این استان رعایت استانداردها در مراکز تجمیعی واکسیناسیون بود.
به گزارش عصرهامون، بازرس طرح شهید سلیمانی در کشور در دیدار با تیم‌های مراقبتی سلامت که در سالن اجتماعات مدیریت مداخله در بحران سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان در زاهدان اظهار کرد: گاهی مواقع بحران‌هایی ایجاد می شود که منطقه ای یا در سطح کشور است، امروزه بحث کرونا بحرانی است که کشور را درگیر کرده و به یک بحران جهانی تبدیل شده است.

سراد حسین حسین زاده با تاکید بر نقش موثر رسانه‌ها در پیشگیری از شیوع کرونا افزود: امروز رسانه ها با تاثیرگذاری بالایی که دارند می توانند در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم در راستای مقابله و پیشگیری از ویروس ایفای نقش کنند.

وی با اشاره به روند واکسیناسیون کرونا در کشور گفت: درصد واکسن های وارد شده بسیار زیاد است و پیشرفت داشته ایم، در کشور ما کادر درمان از ابتدا تا کنون پای کار بودند همچنین بسیجیان نیز از ابتدای این بحران در میدان حاضر بوده که از تلاش بسیجیان و کادر درمان تشکر می‌کنیم.

حسین زاده خطاب به بسیجیان بیان کرد: کار شما یک جهاد بزرگ است، جهاد به مذهب و ظاهر نگاه ندارد، این جهاد بزرگ روز به روز آثار خودش را حوزه سلامت به نمایش می گذارد.

وی ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان زحمات بسیاری در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی کشیده اند امروز از نزدیک شاهد فعالیت های خوب و ارزشمند این قشر بودیم، این سازمان از بیمار یابی و معرفی افراد و مراقبت از بیماران اقدامات موثر و ارزشمندی را ارائه کرده است.

بازرس طرح شهید سلیمانی در کشور گفت: در طرح شهید سلیمانی بسیجیان به کمک وزارت بهداشت آمده اند و مراکز واکسیناسیون را راه اندازی کرده اند که این طرح به خوبی در سطح کشور اجرا شد، سرعت اجرایی شدن این طرح در  سیستان و بلوچستان بالا است و یکی از مهمترین اقدامات، رعایت استانداردها در مراکز تجمیعی واکسیناسیون در این استان بود.

وی گفت: عدم تجمع در این مراکز برای خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع عالی بوده است چرا که خود تجمع عامل گسترش ویروس کرونا بوده که رعایت این مهم قابل توجه و تقدیر است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۶۸۰


ارسال