يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹
مدیرکل کمیته امداد سیستان‌ و بلوچستان خبر داد؛
استقرار ۳۴ پایگاه «شور عاطفه‌ها» در سیستان‌ و بلوچستان
 
مهدی عبادی گفت: شور عاطفه‌ها در ۳۴ پایگاه ثابت سطح استان برگزار می‌شود.
به گزارش عصرهامون؛ مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی جدید و به‌منظور کمک به دانش‌آموزان نیازمند، «شور عاطفه‌ها» با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، صدا و سیما، آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و بسیج سازندگی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شور عاطفه‌ها از بیستم شهریور ماه آغاز و تا یازدهم مهرماه ادامه دارد، گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند با تهیه ملزومات آموزش غیرحضوری، لوازم التحریر، کیف، کفش و کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند را یاری کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با اشاره به شعار شور عاطفه‌ها با عنوان «همه با هم مشق محبت بنویسیم» اظهار داشت: مردم نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری کد دستوری #۰۵۴*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۵۲۳۴ - ۵۰۱۶ - ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷ پرداخت کنند.

عبادی بیان کرد: در صورت بازگشایی مدارس زنگ شور عاطفه‌ها در روز هفتم مهرماه در مدارس طنین انداز خواهد شد و در غیر این صورت، این زنگ به صورت مجازی از طریق برنامه «شاد» نواخته خواهد شد و همچنین در روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ شهریور پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) در میادین شهرها ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۰۳


ارسال