دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ,18 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰
آمارهایی جالب از تیم ملی فوتسال پیش از بازی با صربستان
 
تیم ملی فوتسال ایران امشب سی و ششمین بازی خود در ادوار جام جهانی را تجربه می کند.
به گزارش عصرهامون به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران امشب در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۲۱ به مصاف صربستان می رود. ملی پوشان فوتسال ایران در گروه ششم این بازی ها قرار دارند و به اذعان کارشناسان از شانس های قهرمانی جام جهانی نهم هستند. پیش از بازی با صربستان آمارهایی جالب از تیم ملی فوتسال را مرور می کنیم:

* جدال امشب ایران و صربستان، سی‌وششمین بازی ایران در ادوار جام‌جهانی است. در ۳۵ بازی قبلی۱۶ برد، ۶ تساوی، ۱۳ باخت، ۱۱۸ گل زده و ۱۱۶ گل خورده برای ایران رقم خورده است. یک مقام چهارمی (۱۹۹۲)، یک مقام سومی(۲۰۱۶) سه حذف در مرحله گروهی، یک حذف در مرحله یک چهارم نهایی و یک حذف در یک‌هشتم نهایی کارنامه ایران در ادوار گذشته بوده است.

* ۳۱ بازیکن تاکنون برای ایران در جام‌جهانی گلزنی کرده‌اند که سعید رجبی با ۱۷ گل  آقای گل ایران در این پیکارهاست و پس از او وحید شمسایی و اصغر حسن زاده با ۱۰ گل زده قرار دارند.

* صربستان بیست‌ودومین تیمی هست که در جام‌جهانی با آنها بازی می‌کنیم.

* این سومین دیدار ما مقابل صربستان است. ۲ برد، ۱۰ گل زده و ۶ گل خورده در این دیدار ها رقم خورده است. سعید احمدعباسی و حسین طیبی آقای گل های ایران مقابل صربستان با ۳ گل زده هستند.

* بازی امشب، صد و سی‌امین بازی ایران مقابل یک تیم اروپایی خواهد بود. ۵۶ برد، ۳۴ مساوی و ۳۹ باخت در بازی های قبلی رقم خورده است. ۴۱۳ گل زده و ۳۴۵ گل خورده در این دیدارها رقم خورده است.

* بازی امشب هشتمین بازی ایران در سال ۲۰۲۱ است که ۶ برد، یک تساوی، ۳۹ گل زده، ۱۱ گل خورده در ۷ بازی قبلی رقم خورد است. در سال ۲۰۲۱  سعید احمدعباسی با ۱۰ گل آقای گل ایران است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۲۸


ارسال