دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ,18 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان خبر داد؛
شناسایی و تخریب تله و کومه های زنده گیری پرندگان با همکاری همیاران محیط زیست
 
وحیدپورمردان گفت: طی چند روز گذشته با همکاری و اطلاع رسانی همیاران محیط زیست چندین تله و کومه زنده گیری پرندگان در سیستان و بلوچستان شناسایی و تخریب شد.
وحیدپورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: همیاران محیط زیست همواره حافظ و همراه محیط زیست بوده و هستند. خواست عمومی و فرهنگ متعالی یک جامعه عامل اصلی سوق به همکاری و همیاری برای رفع معضلات و بهبود شرایط تا رسیدن به مطلوب مورد تقاضاست.

وی ادامه داد: همیاری و همکاری مجموعه همیاران محیط زیست استان در تمامی عرصه های محیط زیست و در تمامی زمان ها موجب رشد و توسعه حوزه خدمت بوده است و نمی توان به راحتی از این نیروی خودجوش مردمی و فعال چشم پوشی کرد.

پورمردان تصریح کرد: سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور و با گستره بزرگی از پهنه دریایی یکی از متنوع ترین اقلیم ها را در خود جای داده است، بیابان های خشک و خشکسالی در شمال استان، اقلیم کوهستانی و سرد در قسمت های میانی و اقلیم گرم و مرطوب در جنوب خدمت رسانی را در محیط زیست جذاب و بسیار با چالش مواجه کرده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اضافه کرد: گستردگی بسیار زیاد پهنه خشکی و دریایی استان و فواصل بسیار زیاد و طولانی و پراکندگی مناطق تحت مدیریت و زیستگاه های استان، مجموعه محیط زیست استان را به خدمتی متنوع و دلسوزانه می خواند.

وی گفت: مجموعه همیاران محیط زیست با همکاری های خودجوش و مردمی با توجه به انبوه وظایف و تنوع خدمات همیشه یاور و کمک رسان محیط زیست بوده اند، همیاران محیط زیست یعنی حضوری همیشگی و فعال در همه جا و در همه وقت و این همان حضور محیط زیست در تمامی عرصه و فعالیت هاست.

پورمردان اظهار کرد: در طی چند روز گذشته با همکاری و اطلاع رسانی همیاران محیط زیست چندین تله و کومه زنده گیری پرندگان در مناطق و زیستگاه های حوزه استان سیستان و بلوچستان شناسایی و تخریب شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۳۶


ارسال