دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ,18 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶
مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان:
پیشگیری از سرقت‌هایی که منجر به سقوط دکل های انتقال برق می‌شود ضروری است
 
علیرضا پرنده مطلق گفت: با در نظر گرفتن گستردگی شبکه انتقال برق سیستان و بلوچستان و بعد مسافت و پهناوری استان، پیشگیری از سرقت‌هایی که منجر به سقوط دکل های انتقال برق می‌شود بسیار ضروری است و در این زمینه باید از همه ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌ قضا، نیروی انتظامی و ارگان‌های دولتی استفاده کرد.
به گزارش عصرهامون؛ علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در جلسه بررسی طرح صیانت از اموال عمومی و استخراج غیرقانونی رمز ارزها که در این شرکت برگزار شد گفت: با توجه به تامین برق پایدار در استان، انتقال برق از مهمترین مراحل تامین برق است.

وی افزود: با در نظر گرفتن گستردگی شبکه انتقال برق سیستان و بلوچستان و بعد مسافت و پهناوری استان، پیشگیری از سرقت‌هایی که منجر به سقوط دکل های انتقال برق می‌شود بسیار ضروری است و  در این زمینه باید از همه ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌ قضا، نیروی انتظامی و ارگان‌های دولتی استفاده کرد.

ایجاد بانک اطلاعاتی از سارقین حرفه‌ای در جلوگیری از سرقت مهم است

ابوالفضل احمد زاده، دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان نیز در این جلسه عنوان کرد: در زمینه جلوگیری از سرقت اموال عمومی و کشف رمزارزهای غیر مجاز، تعامل و مشارکت همه ارگان‌ها و ضابطین قضایی بسیار مهم و ضروری است.

وی ادامه داد: شناسایی محل‌های خرید و جمع آوری ضایعات در شهر، تعیین شماره تماس مشخصی جهت ایجاد پل ارتباطی میان مردم و نمایندگان حقوقی شرکت‌های مرتبط، ارتباط موثر و آگاهی دادن به ریش سفیدان و معتمدین محلی از مهم ترین اقدامات در این زمینه است. 

این مقام قضایی اظهار کرد: ایجاد بانک اطلاعاتی از سارقین حرفه‌ای و برچیدن باندهای آنان، برخورد قاطع با افرادی که قصد ضربه زدن به نظام را از طریق خرابکاری و ایجاد نارضایتی مردم از نظام را دارند مهم است و توجه ویژه همه مسئولان به این موارد را می طلبد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۳۹


ارسال