يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر؛
تاریخ؛ فداکاری و از خودگذشتگی نیروهای 115 را فراموش نخواهد کرد/ اورژانس؛ خط مقدم مقابله با بیماری ها و بلایای طبیعی
 
نادر ستوده گفت: تاریخ؛ فداکاری و از خودگذشتگی نیروهای اورژانس 115 و فوریت های پزشکی را فراموش نخواهد کرد.
به گزارش عصرهامون نادر ستوده، سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بیست و ششم شهریور فرصتی برای قدردانی از تلاش‌گران عرصه اورژانس و فوریت‌های پزشکی است که همواره با اراده‌ای قوی، سختی‌ها را در راه نجات جان هموطنان، بر خود هموار می‌کنند.

وی افزود: وجود کادر خستگی‌ ناپذیر اورژانس و فوریت های پزشکی برای سلامت جامعه یک موهبت الهی است و برکات خدمت شان برای همیشه در ذهن مردم ماندگار خواهد ماند.

این مقام مسئول تصریح کرد: نیرو‌های اورژانس و فوریت های پزشکی به عنوان امید و تکیه‌گاه مردم شناخته شدند و جایگاه آن‌ ها در کمک به آسیب‌ دیدگان حوادث، برجسته است.

وی اضافه کرد: تلاشگران عرصه فوریت‌های پزشکی در بیشتر مواقع اولین کسانی هستند که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی اورژانسی حاضر شده و حفظ حیات آنان را بر عهده می‌گیرند که خود نشان از اهمیت والای خدمات ارزشمند و جایگاه رفیع اورژانس ۱۱۵ است.

وی ضمن تبریک روز ملی اورژانس و فوریت‌های پزشکی، از زحمات خالصانه همکاران این قسمت تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوار هستم این افراد در راه خدمت به مردم و نجات جان انسان‌ها همواره موفق و سرآمد باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۷۸۸


ارسال