دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ,25 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵
با امضای تفاهم‌ نامه خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)؛
زرآباد روی خط توسعه و پیشرفت قرار می گیرد/ انجام پروژه های محرومیت زدایی به همت گروه های جهادی با محور توسعه و اشتغالزایی
 
با امضای تفاهم نامه خدمت رسانی ستاد اجرای فرمان امام (ره)؛ پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی به همت گروه های جهادی و مردمی با محور توسعه و اشتغالزایی انجام می شود.
 به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، نعمت الله نجاری؛ فرماندار شهرستان زرآباد در مراسم امضای تفاهم نامه خدمت رسانی مابین ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و فرمانداری بیان کرد: این تفاهم نامه با محوریت اشتغالزایی و محرومیت زدایی در این شهرستان تازه تاسیس به همت گروه های جهادی و مردمی انجام می شود.
 
وی افزود: در راستای تحقق منويات مقام معظم رهبری جهت كمک به تحقق همه جانبه پيشرفت و عدالت و حركت به سمت تحقق تمدن نوين اسلامی است.
 
فرماندار زرآباد تصریح کرد: این اقدامات با محوريت گروه های جهادی و مردمی بعنوان حلقه های ميانی و تاكيد بر توانمند سازی افراد آسيب پذير در سطح مناطق محروم و كم برخوردار شهرستان زرآباد انجام خواهد شد.
 
وی گفت: این تفاهم نامه در راستای کمک همه جانبه و تحقق عدالت به کمک گروه های جهادی در زمینه عدالت آموزشی، صنعت و معدن، عمران و آب، زنان و خانواده، کشاورزی و دامپروری، نوآوری و حقوق و قضا است.
 
نجاری ادامه داد: هرجایی در کشور مردم به بحرانی برخوردند، ردپای کمک های سریع ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در آن دیده می شود.

وی خاطرنشان کرد: با ورود گروه های جهادی و پروژه های تعریف شده قطعا اقدامی موثر و توسعه آور در شهرستان زرآباد شاهد خواهیم بود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۵۲


ارسال