دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
نخستین دوره آموزشی ضابطان قضایی یگان حفاظت از اراضی سیستان و بلوچستان برگزار شد
به گزارش عصرهامون به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان؛ سرهنگ غلامرضا سراوانی، فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از برگزاری نخستین دوره آموزشی ضابطان قضایی یگان حفاظت از اراضی استان با رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره کل راه و شهرسازی استان خبر داد.

وی اظهار داشت: در این دوره آموزشی ۱۲ ساعته که با حضور مدیر کل، معاون املاک وحقوقی اداره کل و كارشناسان يگان حفاظت ادارات شهرستانهای تابعه راه و شهرسازی استان برگزار شد قوانین، مقررات و ضوابط قضایی به منظور آشنایی هر چه بیشتر تشریح شد.

وی همکاری و تعامل مجموعه وزارت راه و شهرسازی و قوه قضاییه را تضمین حراست از اراضی دولتی دانست و افزود: با توجه به اینکه حفظ حقوق شهروندی از الزامات مهم در انجام وظایف یگان است باید فعالیت یگان حفاظت به عنوان ضابط قضایی همراه با حفظ همزمان اقتدار، سلامت و احترام به مردم باشد.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت فعالیت یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی در سیستان و بلوچستان گفت: کوچکترین چشم‌پوشی ممکن است باعث دست‌درازی زیاده خواهان به اموال دولتی شود اما حضور پررنگ و مقتدرانه یگان‌های حفاظت ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ این اجازه را به زیاده‌خواهان نخواهد داد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۵۴


ارسال