يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹
در پی تخریب یک منزل در زاهدان؛
شورای شهر پاسخ خبرنگاران را نداد؛ فایل صوتی منتشر کرد!!
 
روز گذشته کلیپی از تخریب یک منزل در حاشیه شهر زاهدان در فضای مجازی منتشر و با واکنش کاربران همراه شد؛ درهمین رابطه خبرنگار ما بارها با اعضای شورای شهر تماس گرفته که هیچ یک از آنان پاسخگو نبودند.
به گزارش عصرهامون؛ روز گذشته کلیپی از تخریب یک منزل در حاشیه شهر زاهدان در فضای مجازی منتشر و با واکنش کاربران همراه شد؛ درهمین رابطه خبرنگار ما بارها با اعضای شورای شهر تماس گرفته که هیچ یک از آنان پاسخگو نبودند.

 در ادامه مریم عسکری دهنو، رئیس کمیسیون امور بانوان شورای شهر زاهدان با انتشار فایلی صوتی در فضای مجازی ضمن عذرخواهی بابت ماجرای پیش آمده در منطقه قاسم آباد زاهدان، در این باره بیان کرد: تخریب منزل یکی از شهروندان در منطقه قاسم آباد زاهدان، بدون هماهنگی شهرداری و شورای شهر صورت گرفت، بابت این رفتار ناشایست ناراحت هستیم و فکر می کنیم که این اتفاق برای خواهر یا مادر خودمان رخ داده است.

وی ادامه داد: در رابطه با ماموران نیروی انتظامی از طریق فرمانداری و امور بانوان استانداری موضوع پیگیری و مقرر شد ماموران خاطی به کمیته تخلفات نیروی انتظامی معرفی و به طور قطع به دلیل رفتار نادرست و ادبیات ناصحیح مجازات می شوند.

عسکری دهنو اضافه کرد: مقرر شد پلیس ساختمان منطقه چهار شهرداری به کمیته تخلفات معرفی و از این منطقه جا به جا شود، درباره رئیس اداره اجرائیات هم تصمیم گیری می شود، گزارش هایی دریافت کردیم مبنی بر این که رفتار تبعیض آمیزی در منطقه در حال انجام است، در شورای شهر اجازه نمی دهیم در ازای دریافت مبالغی نا عدالتی و در حق مردم ضعیف جامعه ظلم صورت بگیرد.

وی گفت: در رابطه با خانمی که منزل وی تخریب شد، با توجه به این که گرفتار مشکلات عدیده ای است، مقرر شد از نهادهای خیریه برای حمایت از این بانو کمک بگیریم، شهردار منطقه چهار نیز قول داد بابت ساخت مجدد زمین و هر آنچه در بضاعت دارند، جهت اسکان وی به کار گیرند.

رئیس کمیسیون امور بانوان شورای شهر زاهدان اضافه کرد: به جد پای رفتارهای ناشایست و غیر انسانی ایستادیم، اجازه نمی دهیم کسانی با بی تدبیری کرامت انسانی  را زیر پا بگذارند. شورای ششم شورای مردمی است و مطالبات به حق مردم را پیگیری می کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۸۸۸


ارسال