دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ,25 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱
مدیرکل آب های ساحلی سیستان و بلوچستان:
فرهنگ دفاع مقدس ایران اسلامی را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه داشته است
 
محمد شهلی بر گفت: فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت توانسته ایران اسلامی را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه داشته و راه تعالی و پیشرفت جامعه به سمت اهداف والای نظام مقدس جمهوری سلامی را هموار سازد.
محمد شهلی بر، مدیرکل آب های ساحلی شیلات سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری هفته دفاع مقدس یادآور حادثه ه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد.

وی افزود: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

این مقام مسئول تصریح کرد: زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم هستند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود، دفاع مقدس از طرفی زمینه ساز فرهنگ مقدسی شد که طریق اتصال به ملکوت را هموار کرد.

مدیرکل آب های ساحلی شیلات سیستان و بلوچستان عنوان کرد: یکی از مقاطع سرنوشت سازی که ملت ایران هوشمندانه در آن حضور یافت و سهم مهمی در رسالت تاریخی خود ایفا کرد، دوران دفاع مقدس بود و بی تردید این اراده خلل ناپذیر به عنوان یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه آفرینی های ملّت ایران به ثبت خواهد رسید.

شهلی بر عنوان کرد: امروز فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت توانسته ایران اسلامی را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه داشته و راه تعالی و پیشرفت جامعه به سمت اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی را هموار سازد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۱۰


ارسال