سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سیستان‌ و بلوچستان:
بیش از ۲۶۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه به مددجویان سیستان و بلوچستان پرداخت شد
 
رضا شهرکی گفت: از ابتدای امسال ۲ هزار و ۶۵۳ فقره وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت پوشش و اقشار نیازمند سیستان و بلوچستان پرداخت شده است.
رضا شهرکی، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سیستان‌ و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از ابتدای امسال ۲ هزار و ۶۵۳ فقره وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت پوشش و اقشار نیازمند سطح استان پرداخت شده است.

وی افزود: تسهیلات پرداختی در حوزه‌های حمایت، اشتغال و خودکفایی، مسکن و تسهیلات فرهنگی بوده که در مجموع بالغ بر ۱۶۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال است.

این مقام مسئول اظهار کرد: از این مبلغ، ۸۴,۶۷ درصد تسهیلات حمایتی، ۹.۱۱ درصد تسهیلات اشتغال، ۵.۵۱ درصد تسهیلات حوزه مسکن و ۰.۷۰ درصد نیز تسهیلات فرهنگی را شامل می‌شود.

شهرکی افزود: مبلغ وام‌های پرداختی حداقل از پنج میلیون تومان شروع شده و تا حداکثر ۳۰ میلیون تومان می‌رسد و هدف ما، گشودن گرهی از مشکلات مددجویان است.

وی اظهار داشت: تأیید استحقاق و نیازمندی بر حسب تشخیص رئیس شاخه یا کمیسیون حمایتی، ارائه درخواست یا معرفی نامه از مراجع ذی‌صلاح و سکونت در محل درخواست وام از شرایط بهره‌مندی از وام‌های قرض الحسنه است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۰۱۱


ارسال