يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۲
۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف جاده ای در سیستان و بلوچستان اصلاح شد
 
ایوب کرد،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴۶ نقطه و مقطع پر تصادف از ابتدای امسال تاکنون در جاده‌های این استان اصلاح شد.
به گزارش عصرهامون، ایوب کرد بیان کرد: ایمن سازی محورهای مواصلاتی، میزان تصادفات جاده‌ای را کاهش می‌دهد و هم استانی ها با امنیت می‌توانند در محورهای مواصلاتی تردد کنند.

وی با اشاره به اهمیت استاندارد سازی جاده‌های سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به قدمت بالا جاده های استان این اداره کل  شناسایی و رفع نقاط پرحادثه را در اولویت کاری خود قرار داده است به طوری سال گذشته ۳۱ مقطع پر تصادف به طول افزون بر ۱۹۶ کیلومتر و ۸۷ نقطه پر تصادف با اعتبار ۱۲۹ هزار و ۹۵۰ میلیون ریال توسط این اداره کل آشکار سازی یا اصلاح شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد: همچنین در محورهای زهک-میلک، زاهدان-بم، خاش _سراوان و بزرگراه زابل _ زاهدان نیز اصلاح نقاط پر تصادف تا پایان سالجاری اجرایی خواهد شد.

کرد با اشاره به نقش مردم در کاهش تصادفات جاده ای، گفت: کاهش تعداد تصادف جاده‌ای‌ و کاهش تلفات جانی و مالی ناشی از آن  علاوه بر رفع نقاط پرحادثه نیازمند توجه شهروندان به قوانین راهنمایی و رانندگی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۰۵۴


ارسال